kolczyki srebrne, szukam sklepu!

kolczyki srebrne, szukam sklepu!

Niedługo otwieram sklep z biżuterią srebrną. Jednak jeszcze nie zakupiłam całego asortymentu. Poszukuję fajnego sklepu, który ma duży wybór kolczyków i naszyjników. Czy jesteście w stanie mi polecić sklep internetowy?

Klakier

Posty: 1

 
Biżuteria srebrna jest bardzo ładna. Ja również ją wolę od złota. Jednakże nigdy nie robiłam zakupów przez internet. Częstokroć tutaj na miejscu kupuje tego typu produkty lub dostaje w prezencie od bliskich.

jajcarek

Posty: 3

 
Ja widziałam przepiękne kolczyki nausznice srebrne w tym sklepie https://hurt.falana.pl/nausznica-srebrna-gladka-srebro-925-k1891-0-5g-p-4231.html. Właśnie przymierzam się do zakupów, bowiem jest sporo modeli, jakie mi się niezmiernie podobają. Ceny są niezmiernie niskie, jak za takie srebrne kolczyki.

Elumino56

Posty: 19

 
Może warto kupić kolczyki nausznice srebro przez internet. W sklepach online zawsze można trafić na fajne promocje lub wyprzedaże.

Joe

Posty: 9

 
Ja również wybrałabym srebro, ponieważ jest tanie i pięknie wygląda. Ja zdecydowanie wolę srebrną biżuterię od złotej. Zwracaj uwagę przy zakupie na numer próby srebra. Niskiej jakości srebro się ściera i brzydko wygląda.

CAUCHETWERE

Posty: 17

 
Hurtownia biżuterii powinna mieć bardzo fajne ceny i wysokiej jakości produkty. Najlepiej patrz przy zamówieniu każdy opis produktu, abyś miała pewność, że próba srebra jest najwyższa.

Black_Riot

Posty: 5

 
Kolczyki srebro bardzo mi się podobają. Znalazłam jedną stronę, gdzie można zamawiać ilości hurtowe i detaliczne. Jak będziesz chciała to prześlę Ci linka.

Serduszko4

Posty: 4