język angielski przedszkole Kraków, gdzie znajdę ?

język angielski przedszkole Kraków, gdzie znajdę ?

Czy daje coś nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie? Chodzi mi o dodatkowe zajęcia prowadzone poprzez specjalistów? Macie w tym jakiekolwiek doświadczenie? Czekam na Wasze opinie.

Odi

Posty: 1

 
Język angielski to dzisiaj podstawa, dlatego trzeba będzie znaleźć kogoś, kto dzieci nauczy. Nie miałem nigdy takich szans w ich wieku, ale dzieci jak tylko podrosną to na pewno zostaną wysłane na dodatkowe lekcje. Chce im zapewnić w ten sposób lepszą przyszłość.

jesika

Posty: 12

 
Uczyć się na pewno trzeba. Musimy tylko pamiętać, aby wybierać do nauki kogoś, kto ma właściwe podejście. Zrazić dziecko można w prosty sposób i wówczas już na żadne zajęcia dodatkowe nie będzie chciało się zapisać. Na pewno tego nikt z nas nie chce?

missioo

Posty: 8

 
Na razie u nas w grupie nie ma zbyt dużo chętnych na dodatkowe zajęcia z angielskiego, zatem poszukujemy dla malucha dodatkowych zajęć i będziemy go wozić. Chcemy żeby miało prościej w przyszłości, a język w tym pomaga.

Joe

Posty: 2

 
Raczej nie jest trudno odnaleźć kogoś, kto się zajmuje przygotowaniem takich zajęć dla maluchów. Nie ulega wątpliwości właściwe podejście jest tutaj niesłychanie znaczące i o tym zapominać nie można. Trzeba szukać kogoś, kto korzysta ze skutecznych metod nauczania angielskiego.

Darjusa

Posty: 29

 
Język angielski to dziś podstawa, zatem trzeba będzie znaleźć kogoś, kto dzieci nauczy. Nie miałem nigdy takich szans w ich wieku, niemniej jednak dzieci jak tylko podrosną to na pewno zostaną wysłane na dodatkowe lekcje. Chce im zagwarantować w ten sposób lepszą przyszłość.

Boss

Posty: 3

 
U nas zajęciami dodatkowymi angielskiego w przedszkolu w Krakowie zajmują się lektorzy z https://happystudents.pl i ich w stu procentach Wam polecam. To fachowcy, którzy rzeczywiście niezwykle dobrze się na wszystkim znają. Są w stanie dopasować program do maluchów.

opert34

Posty: 3

 
Sam angielskiego nie miałem okazji się uczyć. Wtedy nie było to takie proste jak obecnie. Wszyscy znajomi swoje dzieci wysyłają albo do przedszkola gdzie jest angielski na wysokim poziomie albo organizują dodatkowe zajęcia.

muzyczny55

Posty: 3

 
Nauka języka angielskiego w przedszkolu w Krakowie to super pomysł. Polecam rodzicom, którzy chcą zadbać o przyszłość swoich dzieci zaczynając już dzisiaj.

luke130

Posty: 2