Program do rozliczania delegacji -dobra firma

Program do rozliczania delegacji -dobra firma

Witam wszystkim. Jest tu może przedstawiciel kadrowych? Interesuje mnie mianowicie program do ewidencji urlopów i poszukuję relacji ludzi, które mają z nim do czynienia w praktyce.

Jak się Wam spisuje?

Jacuś

Posty: 14

 
Ja uważam, że program do ewidencji urlopów to nie tylko doskonałe narzędzie dla działów organizacyjnych, ale przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie ważne dane o terminach swoich urlopów.

RasiakNorris

Posty: 24

 
Bez wątpienia, że elektroniczny system urlopowy to gigantyczne ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

Pelek_23

Posty: 20

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie pożądane byłoby od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, która będzie nim zarządzała.

liomrtyu

Posty: 20

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych przez wszystkich pracowników.

Miner-ooo

Posty: 21

 
Co prawda program do rozliczania delegacji najczęściej spotykany jest w urzędach, ale polecam go również firmom.

Przed dokonaniem zakupu, zajrzyjcie do oferty http://luminum.pl/delegacje_funkcjonalnosc.php. Specjalizują się bowiem w przygotowywaniu tego rodzaju programów.

dzipkis

Posty: 17

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, że będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednak, że jest on tak wielkim udogodnieniem, że wielu z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, szczególnie panie kadrowe.

Dagmara87

Posty: 25