Woblery

Woblery

Witam, mam pokaźną kolekcję woblerów rękodzieł, większa część to pstrągowe-uniwersalne. Szukam zainteresowanych zakupem. Aha, przetestowane i w 100% skuteczne.

Pozdrawiam.

MaszPlus34

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o woblery to musisz wiedzieć, co chcesz łowić i gdzie.

Wobki różnią się od siebie i nie ma możliwości korzystania z jednego rodzaju i łowienia na nie wszystkich gatunków. Zdecydowanie robią furorę i są najlepszym rozwiązaniem na nasze wody.

majer111

Posty: 27

 
To co zrobione ręcznie jest naprawdę dobre. Niech kolega wystawi na aukcji swoje woblery rękodzieła, jest tym spore zainteresowanie. Od czegoś trzeba przecież zacząć. Można je porównać z tymi ze sklepu http://e-garbus.pl/rekodziela-i-woblery.html.

Renifer87

Posty: 21

 
Jestem zainteresowany twoimi woblerami rękodziełami. Poproszę o zdjęcia i bliższe informacje na pw. A oprócz pstrągowych jakie masz jeszcze? Też bym prosił o zdjęcia. Gdzie je testowałeś? Z góry dziękuję.

23_1234

Posty: 21

 
Gwoli ścisłości. Jeśli nie wychodzi się ze swoim hand made na rynek. Nikt o nich nie wie. Dlatego woblery rękodzieła trzymane w szufladach to nie jest dobra droga. Ja kilka swoich dałem, sprzedałem, teraz mogę się cieszyć renomą w małych kręgach.

Mniszek

Posty: 14

 
Woblery rękodzieła porządnej marki się cenią. Ich skuteczność jest dużo lepsza od tych seryjnie produkowanych. Osobiście łowię na swoich hand made, niemniej jednak wzorowałem się na produktach znanych osobistości.

tadziu47

Posty: 23