Proszę o pomoc w przegraniu vhs na dvd !

Proszę o pomoc w przegraniu vhs na dvd !

Witajcie, robiąc porządek na strychu odnalazłem kilka starych niemniej jednak bardzo wartościowych dla mnie i mojej rodziny kaset vhs. Na nieszczęście ani ja ani nikt z moich znajomych nie posiada odtwarzacza vhs. Czy istnieje opcja aby to jakoś odtworzyć na komputerze lub przegrać na płytę cd lub dvd?

Tatusiek4

Posty: 30

 
Witajcie, nie ma obaw znam dobre rozwiązanie waszych problemów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednak kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, kilku znajomych korzystało i każdy z nich był zaspokojony. Na dzień babci, dziadka, rocznicę ślubu itp. Można przygotować wyborny prezent.

dodo1994

Posty: 25

 
Taka kopia nagrania vhs może być znakomitym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze wesela rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk także fakt jest niesamowity.

QQrydza

Posty: 30

 
Na paru forach internetowych zalazłem wiele pozytywnych opinii na temat oferty firmy www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem lecz zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica ślubu moich rodziców i myślę, iż nagranie ich wesela na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

Wertastable

Posty: 28

 
Jeżeli szukasz dobrej oferty to mogę zapytać wujka bowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Lepsze kolory, jakość oraz ostrość dało znakomity efekt. Pożądane byłoby wydać kilkanaście złoty bowiem potem możemy sobie nawet wykonać kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

JasioJasio

Posty: 18

 
Oferta www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście złotych jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

Finest

Posty: 25

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeżeli cos odszukałeś. Już niedługo rocznica wesela moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, które udało mi się odszukać u babci. Wiem, ze jest taka opcja natomiast nie mam konkretnego rozwiązania.

Makus16

Posty: 19

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania ale nikt nie prowadził mi nic szczególnego. Chyba będę zmuszony znaleźć porządny odtwarzacz, jakim odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową bo innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna lepsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

DevilScream

Posty: 17