czyszczenie dywanów Grudziądz, dobra firma ?

czyszczenie dywanów Grudziądz, dobra firma ?

Napiszcie, które usługi czyszczenia dywanów w Świeciu polecacie? Chciałabym wyprać dywany w domu, bowiem widzę, że odkurzanie już niewiele potrafi tutaj wskórać :) Czekam i z góry bardzo dziękuję.

Babeczka

Posty: 6

 
Polecam usługi tej pralni http://www.pralniadywanow.eu. Zajmują się pranie dywanów w Grudziądzu, a zarówno oferują impregnację, ozonowanie i sporo innych usług dotyczących dywanów. Są skuteczni i właśnie dlatego polecam wam, bo już niejednokrotnie korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

VHSSS

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o czyszczenie dywanów, to naprawdę polecam. Usługa skuteczna co najmniej na pół roku. Korzystam z dobrej pralni w Człuchowie. Mogę dać namiary, bo naprawdę działają bardzo skutecznie.

simeone

Posty: 11

 
U nas dywany są zawsze czyste i naprawdę bez porównania z tymi, jakie ma moja siostra :) Już niejednokrotnie jej mówiłam, iż to niezdrowe dla dzieci, żeby nie korzystać z doświadczonego czyszczenia dywanów. Jest dużo tanich pralni w Grudziądzu.

Nowa

Posty: 6

 
Pewnie w końcu i ja będę musiała skorzystać z czyszczenia dywanów. Szukałam w Tucholi dobrych pralni, ale jak coś, zawsze możecie polecić jeszcze jakąś sprawdzoną firmę. Czekam i pozdrawiam.

wiesław11

Posty: 17

 
Mam dzieci, które są alergikami. Nie wyobrażam sobie dywanów bez wyprania w porządnej pralni. Korzystam z usługi czyszczenia dywanów w Chojnicach i mam bardzo idealne zdanie o skuteczności. Dywan po powrocie z pralni zachowuje świeżość przez bardzo długo i wtedy wystarczy go tylko systematycznie odkurzyć.

AGDDDy1

Posty: 11

 
No bez porównania. W domu nie da się tak wyprać dywanu, bowiem nawet jak to jest jakaś doświadczona usługa, to bez tak fachowych metod jak w pralni. Od dawna korzystam z prania dywanów w Świeciu, wożąc dywan do pralni, bowiem tam używają zupełnie innych środków. Polecam.

wom_ww

Posty: 12

 
Planuję oddać dywan do prania, ale nie wiem, czy może lepiej zamówić ekipę do domu. Podobno też jest to skuteczne czyszczenie dywanów. Muszę poszukać w Świeciu dobrych pralni i porównać metody, jakie stosują.

Damiano

Posty: 12

 
Dokładnie tak jest. Bez prania dywanów, z którego korzystam w Tucholi, mój dom byłby nie do życia. Po wypraniu dywan zawsze pachnie i jest świeżutki. Mam dwa gigantyczne dywany, jakie bez czyszczenia w pralni nie wyglądałyby dobrze i nie były bezpieczne dla dzieci.

brzoza78

Posty: 15