Strona główna > Dom i ogród > Ogrodzenia > siatki na hamaki, dobra firma ?

siatki na hamaki, dobra firma ?

siatki na hamaki, dobra firma ?

Witam serdecznie. Poszukuję sprawdzonych sklepów z siatkami ochronnymi na ogród. Możecie podpowiedzieć, gdzie coś takiego kupić? Chciałbym mieć pewność, iż kupuję dobry produkt na lata, bowiem to w końcu na zewnątrz jest przecież. Z góry dziękuję.

miś_biały

Posty: 7

 
Muszę zbadać. W sumie też rozglądamy się za podobnymi zabezpieczeniami. Siatki na ogród widzę, że są o tyle fajne, że są także skuteczne, trwałe i wyglądają dobrze. Znajoma ma na działce, całkiem dobrze wygląda takie ogrodzenie.

alibali

Posty: 17

 
A po co ci inne? Siatki na oczka wodne bardzo ładnie wyglądają i są skuteczne, lecz też kupujesz je na lata, bo nie nasiąkają wodą i się nie niszczą. Zabezpieczasz siatką zbiornik przed zanieczyszczeniami, zwierzętami, ptakami i dziećmi. Polecam.

beata77

Posty: 19

 
Że też tak w ogóle robią takie badziewie. Kupiliśmy trampolinę na promocji, niby tylko oszczędność, bo też trzeba było po sezonie kupić nowe siatki do trampolin i wymienić. W sumie nie wiem, z czego to była siatka, ale teraz wiem, że PP jest najlepszy. Od razu widać różnicę nawet w samym użytkowaniu. Polecam.

urszulka

Posty: 7

 
Mamy kilku wiodących producentów siatek ochronnych na ogród. U mnie cena odgrywa dość ważną rolę, więc będę chyba raczej porównywał ceny. Jak nabędę siatkę polipropylenową, będę miał pewność, że będzie na lata.

D.N.O.

Posty: 25

 
A ja się chyba zdecyduję na siatki na hamaki. Widziałem, że wcale nie są takie kosztowne i można wykonać samemu. Na pewno będzie jakaś oszczędność. A może jakiś sklep polecacie konkretny?

zbychu6

Posty: 24

 
Tutaj mają sporo siatek na ogród https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod. Zakupiłem u nich w tamtym roku siatkę do wykonania ogrodzenia na działce i takich tam zabezpieczeń. Jest okej, bowiem to dobrej klasy siatki. Polecam.

Elumino56

Posty: 21

 
Z tych siatek ochronnych na ogród zamierzam wykonać konkretne ogrodzenie i przegrodzić część rekreacyjną od uprawnej. Waham się jednakże, gdzie kupić siatki. W sieci jest sporo ofert i nie niesłychanie orientuję się, jak odróżnić te lepsze od gorszych :D Może jakaś podpowiedź z waszej strony. Jak coś to niesłychanie dziękuję.

johan111

Posty: 28

 
Dużo jest sklepów z siatkami na hamaki. Na pewno opłaci się kupić w którymś z renomowanych, bo wtedy masz pewność co do jakości. Na takiej siatce to bym jednak nie oszczędzał, bo przecież musi być bezpiecznie :) Ale ogólnie fajna sprawa, podobno bardzo wygodne.

Adi666

Posty: 13