siatki hodowlane, kto ?

siatki hodowlane, kto ?

Dzień dobry. Potrzebuję odpowiedzi na pytanie, jakie siatki na woliery wybrać. Pytanie nie ulega wątpliwości do osób mających z tematem styczność na co dzień. Z góry niezwykle dziękuję, bowiem dopiero zaczynam przygodę, więc poszukuję pomocy.

doprzodu67

Posty: 6

 
Bez najmniejszych obaw możesz postawić na PP lub PE. Tego typu siatki dla rolnictwa nie bez powodu są produkowane przeważnie właśnie z tych tworzyw sztucznych. Jak zdecydujesz się na takie, możesz być pewny, że na dużo lat ci taka siatka wystarczy. U mnie już 5 rok i jak na razie nie zapowiada się na żadną renowację ;)

audi80

Posty: 8

 
Jeżeli już jesteśmy przy siatkach PP i PE, to powiem, że sam zamontowałem takie siatki na ptaki w ogrodzie, żeby nie wyżerały owoców. Skuteczność jest naprawdę bardzo dobra. Polecam.

mirekp2005

Posty: 16

 
Też będę musiała się w końcu zdecydować na takie siatki dla kotów, ponieważ mam obawy co do bezpieczeństwa mojego maluszka. Na razie nie jest za bardzo kumaty, więc siedzi cicho, ale zapewne już niedługo będzie skakał po oknach itp. A takie siatki łatwo jest zamontować samemu? Pytam, bo będę chyba zmuszona działać sama :)

alibaba

Posty: 10

 
To są porządne siatki ochronne dla rolnictwa, wobec tego można bez najmniejszych obaw z nich skorzystać. Z takich mam wykonane ogrodzenie na działce, zabezpieczyłem jeszcze parę dodatkowych miejsc. Jestem zadowolony, bo od lat nie musiałem nic zmieniać. Polipropylen jest niezmiernie odpornym tworzywem, ale najważniejsze, że nie niszczy się od warunków pogodowych.

1Alex149

Posty: 19

 
Kupiłem tutaj siatki na ptaki i to w dodatku w dobrej cenie https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatki-na-ptaki. Sprzedawca dokładnie zaznajomił mnie, z jakim asortymentem mam do czynienia i jak to zamontować. Polecam.

Fanatyk

Posty: 12

 
Mamy takie siatki rybackie i użytkuje się je wspaniale. Można powiedzieć, że nic złego się z nimi nie dzieje pomimo wpływu wody. Jesteśmy zadowoleni, bo w końcu mamy na stanie coś profesjonalnego. Polecamy wszystkim, a jak wiadomo te siatki mają wiele zastosowań.

audi80

Posty: 10

 
A ja zakupiłam siatki dla kotów i muszę podzielić się z wami opinią :) W końcu mam sprawdzone zabezpieczenie. Siatka jest mocna. Mój kotek nie daje sobie z nią rady. Jest teraz w pełni bezpieczny.

majer111

Posty: 27

 
Polietylen jest równie jakościowym tworzywem co polipropylen. Osobiście nie widzę różnicy, lecz można dopytać dokładnie w sklepie. Na działce mam ogrodzenie z siatek ochronnych rolniczych PE, w ogrodzie z PP.

21gregorek

Posty: 14

 
Jeżeli tylko planujecie wykonać profesjonalne zabezpieczenie, to polecam polietylenowe albo polipropylenowe siatki na woliery. W tym wypadku można mieć 100% pewności, że przetrwa naprawdę wiele lat i nic złego się z nią nie stanie.

lechu98

Posty: 12