pielęgnacja drzew Łódź, poszukuję

pielęgnacja drzew Łódź, poszukuję

Hej. Na wiosnę chcę zregenerować swój ogród ;) Co sądzicie o usługach, takich jak prace ogrodnicze? Jeśli wiecie, jaką firmę należałoby wybrać w Łodzi, napiszcie. Chętnie sprawdzę, co proponują i z jakim kosztem będę się musiała liczyć.

Rico

Posty: 2

 
Polecam tych fachowców https://arbos.org.pl. Zajmują się profesjonalną wycinką drzew w Łodzi. Korzystaliśmy z ich usług już niejednokrotnie, dlatego polecamy. Usługi zawsze były wykonane terminowo i rzetelnie. Żadnych problemów.

Zlomex

Posty: 10

 
Nie chodzi mi o typową wycinkę drzew, ale o przycięcie gałęzi i sprawdzenie drzew pod kątem szkodników. Jak kształtują się ceny takich usług w Łodzi? Jeżeli wiecie coś na temat, dajcie znać. Z góry dziękuję.

Olllla

Posty: 22

 
Nie znam nikogo, kogo mógłbym polecić. Naprawdę, jeżeli chodzi o wycinkę drzew, to w Łodzi jakoś kiepsko z usługami. Też muszę odnaleźć jakiegoś rzetelnego fachowca.

Riko64

Posty: 20

 
Czekam. Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj choć kilka osób, które podzielą się opiniami na temat prac ogrodniczych, jakie oferują firmy w Łodzi. Nie mam dobrego doświadczenia z ostatnim z usługodawców. Poszukują naprawdę rzetelnej firmy.

ZaNK3R

Posty: 26

 
Właśnie przeglądam usługi i wychodzi na to, że macie rację. Jeśli chodzi o pielęgnację drzew, to arborystyka albo nic :D Mam nadzieję, że znajdę kogoś od takich usług w Łodzi.

Joe

Posty: 4